Čís. položky 39

Sitzender Afrikaner, Werkstätten Hagenauer, Wien

Sitzender Afrikaner, Werkstätten Hagenauer, Wien - Secese a umění 20. století

Edelholz geschnitzt, poliert; Alters- und Gebrauchsspuren; Unterseite gemarkt WHW im Kreis, Hagenauer Wien und Made in Austria; H. 25,8 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

23.11.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.11.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online