Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145

Zweiteilige Vase im Stil von Venini, Murano

zweifache Höhlungen mit Zwischenwand; farbloses dickwandiges Glas mit grünem Unterfang; unbezeichnet; Gebrauchsspuren; H. 31,7 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

23.11.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 23.11.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online