Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048510/0002

Altschliffdiamant Solitär ca. 0,40 ct

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 7,7 g, RW 60øg7

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

20.11.2020 - 15:11

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 20.11.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online