Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075610/0000

Carl Kaiser-Herbst

(Wien 1858-1940) "Flusslandschaft mit Jägern", signiert C. Kaiser Herbst, Aquarell auf Papier, auf Karton, 45 x 64 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Kaiser-Herbst

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online