Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075600/0000

Kiki Kogelnik *

(Bleiburg 1935-1997 Wien) "Doorman", signiert Kiki Kogelnik, datiert 94, Farbradierung, die Nr.86/100, 34,5 x 20,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:01

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Kiki Kogelnik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online