Hans Staudacher *
(St. Urban 1923 geb.) "Landschaft", signiert H Staudacher, Aquarell auf Papier, um 1950, auf Papier fixiert, 40 x 29 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Hans Staudacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 2.800,-