Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016662/0001 -

Cornelius Kolig *

(Vorderberg, Kärnten 1942 geb.)"Rohrschachtest-Miniatur", als Beilage der Vorzugsausgabe Cornelius Kolig, Das Paradies, die Bedienungsanleitung, monogrammiert C. K, datiert 13,29,5 x 22,5 cm, Acryl auf Papier, Ritter Verlag und Cornelius Kolig 2013, 904 Seiten

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:08

Vyvolávací cena:

Cornelius Kolig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:08
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online