Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016675/0002

Applike

19. Jhdt., Lindenholz, floral und ornamental mit Akkanthus, Rocaillen und Blüten beschnitzt, gold gefasst, 3-flammig elektrisch montiert, Höhe 86 cm, partiell mit Fassungsmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Applike

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online