Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073775/0000

Giselbert Hoke *

(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Liegende", signiert Giselbert Hoke, datiert 20. IX.1969, Gouache auf Papier, 56 x 74 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:39

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Giselbert Hoke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:39
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online