Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074570/0000

Künstler 20. Jhdt. *

"Langläufer", schwer leserlich signiert, betitelt "Februar", Farblithografie, die Nr.2/10?,38 x 45 cm, ohne Rahmen, Blatt mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:47

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Künstler 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:47
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online