Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016620/0002

Margarete Pausinger *

(Weyer an der Enns 1880-1956 Lambach) "Landschaft", Öl auf Leinwand, auf Karton, 28,5 x 44 cm, gerahmt, revers beschriftet Margarete Pausinger, Oberfläche und Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:55

Vyvolávací cena:

Margarete Pausinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online