Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016631/0008

Rudolf Hausner *

(Wien 1914-1995) "Adam sicher", signiert R. Hausner, datiert 1970, Farblithografie, mit E. A., Blattformat 59 x 43 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:04

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Rudolf Hausner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:04
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online