Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016538/0026

Maria Lassnig *

(Kappel, Kärnten, 1919-2014 Wien) "Fraternity", signiert M Lassing, datiert 2008, Offsetlithografie aus der Edition Friendship, anlässlich einer Ausstellung im CAC Contemporary Arts Center in Cincinnati, die Nr.34/100, Blattgröße 54,5 x 71 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Maria Lassnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:06
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online