Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016538/0030

Erwin Bohatsch *

(Mürzzuschlag 1951 geb.) "Ohne Titel", revers signiert Bohatsch, datiert 2005 sowie nummeriert 35/50, Farblithografie, Edition MUMOK, 76,5 x 55 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:06

Vyvolávací cena:

Erwin Bohatsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:06
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online