Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016538/0021

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.) "Blume II", signiert Rainer, im Druck signiert A. Rainer, Kaltnadelradierung, 1971, Blattgröße 24 x 21,5 cm, auf Karton fixiert, unter Passepartout, lose Werkverzeichnis Breicha R.127-220 Exemplare

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:10

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Arnulf Rainer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:10
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online