Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016538/0046

Heimo Zobernig *

(Mauthen, Kärnten 1958 geb.) "Display", signiert Heimo Zobernig, datiert 2006, Siebdruck, die Nr.7/100, 14,5 x 20 cm, zzgl. der Publikation Heimo Zobernig "Display", Edition 600+100 Spezialedition mit signierten und nummerierten Siebdruck 2006, Heimo Zobernig Kunstraum Innsbruck und Verlag der Buchhandlung Walther König, Köln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:17

Vyvolávací cena:

Heimo Zobernig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:17
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online