Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016633/0001

Alois Köchl *

(Klagenfurt 1951 geb.) "Schneeberge", signiert A. Köchl, betitelt, datiert 1977, Öl auf Leinwand, 150 x 114 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:21

Dosažená cena: **
EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Alois Köchl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:21
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online