Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016538/0043

Eva Schlegel *

(Hall/Tirol 1960 geb.) "Ohne Titel", auf beiliegendem Klebeetikett signiert, datiert 2005, Lambda Print, Nr.84/100, 90,5 x 52,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:26

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Eva Schlegel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:26
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online