Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016624/0001

Monika Gojer *

(Klagenfurt 1979 geb.) "Communication Pool Anthracit Light Blue", revers signiert Monika Gojer, datiert 2017, Acryl auf Leinwand, 50 x 50 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:50

Vyvolávací cena:

Monika Gojer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:50
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online