Čís. položky 093-075580/0000

Oskar Merte

(München 1872-1938 Bad Aibling) "Kopf eines Schimmels", signiert O. Merte München, datiert 1927, Öl auf Leinwand, auf Karton, 29 x 23,5 cm, neuzeitlich gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:54

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oskar Merte

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:54
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online