Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016632/0011

Fabio Zolly *

(Spittal/Drau 1955 geb.) "Sitzender", signiert Zolly, datiert 1982, Pastellkreide auf transparentem bräunlichen Papier, 62 x 44 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, Passepartout stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 11:56

Vyvolávací cena:

Fabio Zolly *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 11:56
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online