Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016633/0002

Alois Köchl *

(Klagenfurt 1951 geb.) "Ohne Titel", signiert Köchl, datiert 87, Mischtechnik auf Papier, 27,5 x 38 cm, ohne Rahmen, Mappe liegt bei

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:00

Vyvolávací cena:

Alois Köchl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online