Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075562/0000

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert Oman, datiert 87, Mischtechnik auf Papier, 27 x 35,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:03

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:03
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online