Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016615/0003

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Im Schilf", signiert Kumpf, Farblithografie, mit EA beschriftet, Blattgröße 24,5 x 31,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:22

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online