Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016649/0010

Hermann Nitsch *

(Wien 1938 geb.) "Ohne Titel", signiert Hermann Nitsch, datiert 05, Farblithografie, die Nr.46/75, auf Karton fixiert, 53 x 37,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:22

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Hermann Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online