Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016583/0001

James Rizzi

(New York 1950 geb.) "Sweet and sour", signiert Rizzi, im Druck datiert 2002, 3D Grafik, Nr.195/350, Ausschnitt 10 x 11,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:23

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

James Rizzi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:23
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online