Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016583/0003

Xenia Hausner *

(Wien 1951 geb.) "Auf der Leopardenwiese III", signiert Xenia Hausner, Farblithografie, Nr.91/500, Blattgröße 28 x 29 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Xenia Hausner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:24
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online