Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016596/0018

Dominik Loisel

(1874-1949) "Felsenküste", signiert D. Loisel, datiert 1905, schwer leserlich betitelt, Öl auf Leinwand, auf Karton, 33,5 x 48,5 cm, gerahmt, Oberfläche und Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:32

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Dominik Loisel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:32
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online