Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-440904/0001

Brillant Herrenring zus. 1,19 ct (grav.)

Weißgold 585, RW 60, 20 gøg20 Ringschiene mit Tragespuren

25.11.2020 - 12:50

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:50
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online