Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075297/0000

Diamant Armreifen um 1900

Gold 580, Österreichische Amtspunze, 1872-1922, Oberteil mit Diamantrauten und Bordüre, tlw. durchbrochen gearbeitet, 29,8 g, dem Alter entsprechender Erhaltungszustand, Originaletui beschädigt liegt beiøg30

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

25.11.2020 - 12:56

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Diamant Armreifen um 1900

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 12:56
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online