Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016441/0008

Diamant Brillantbrosche zus. ca. 3,80 ct

Weißgold 750/Platin 950, Mittelstein Altschliffdiamant ca.1 ct, zahlreiche Altschliffdiamanten zus. ca. 0,90 ct, zahlreiche Achtkantdiamanten zus. ca. 1,90 ct, Länge ca. 80 mm, revers ajouriert, Gewicht 10,7 gøg10

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

25.11.2020 - 13:05

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 13:05
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online