Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022532/0001

Rudolf Pleban *

(Peterwardein 1913-1965 Zwettl), Heiliger Florian, im Rahmen bezeichnet "Rudolf Pleban, 1913-1965, Wien), in Beton geegossenes Mosaikwandbild, ca. 151 x 85 cm, gerahmt, Montagespuren, im oberen bereich vermutlich beschnitten

23.11.2020 - 10:49

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Rudolf Pleban *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 23.11.2020 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online