Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-457353/0001

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Weißgold 585, RW 61, 9,9 g, Tragespuren, Weitenänderung øg10

06.12.2020 - 19:01

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 06.12.2020 - 19:01
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: online