Diamant Saphir Manschettenknöpfe
Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,15 ct, 10,5 gøg11
06.12.2020 - 19:01
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.12.2020 - 19:01 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |