Čís. položky 301-457357/0001

Diamant Saphir Manschettenknöpfe

Diamant Saphir Manschettenknöpfe - Klenoty a Hodinky

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,15 ct, 10,5 gøg11

06.12.2020 - 19:01

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.12.2020 - 19:01
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: online