Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 321-381167/0005

Brillantring zus. 0,46 ct

Gold 585, zwei Brillanten in Weißgold 750 gefasst, RW 63, 9,3 gøG9

Expert: Alexander Wärter Alexander Wärter
+43-1-2781916

alexander.waerter@dorotheum.at

06.12.2020 - 19:05

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillantring zus. 0,46 ct

+43-1-2781916

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 06.12.2020 - 19:05
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: online