Brillantring zus. 0,46 ct
Gold 585, zwei Brillanten in Weißgold 750 gefasst, RW 63, 9,3 gøG9
Expert: Alexander Wärter
Alexander Wärter
+43-1-2781916
alexander.waerter@dorotheum.at
06.12.2020 - 19:05
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillantring zus. 0,46 ct
Expert: Alexander Wärter
Alexander Wärter
+43-1-2781916
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.12.2020 - 19:05 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |