Brillantring
Gold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, in Silberfassungen, RW 55, 9,4 g øG9
06.12.2020 - 19:34
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.12.2020 - 19:34 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |