Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-327411/0003

Milchkanne

Silber 800, rechteckige Form, asiatisch ziseliertes Motiv, Höhe ca. 25 mm, Länge ca. 80 mm,österr. Einfuhrpunze 1902-192240øx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

06.12.2020 - 19:46

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Milchkanne

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 06.12.2020 - 19:46
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: online