Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 41

Alfredo Barsuglia, Perfect view, 2020

Acetonfrottage, Buntstift und Acryl auf Papier, 70 x 50 cm, signiert, gerahmt, © Bildrecht, Wien 2020

11.12.2020 - 20:19

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

+43 1 515 60 351