Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 59

Joanna Gleich, O.T., 2012

Öl und Graphit auf Leinwand, 105 x 75 cm, signiert, gerahmt, © Joanna Gleich

11.12.2020 - 20:19

Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Joanna Gleich, O.T., 2012

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

+43 1 515 60 351