Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068300/0004

Carl Reichert Umkreis/Circle

(1836-1918) "Beste Freunde", rückseitig alt betitelt, Öl auf Leinwand,29 x 20,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.12.2020 - 15:00

Cena:
EUR 2.760,-

Carl Reichert Umkreis/Circle

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online