Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069014/0006

Hans Enzinger *

(Krummnußbaum 1889-1972 Baden) Gemüseverkäuferin in der Wiener Vorstadt, signiert H. Enzinger, Aquarell, Bleistift auf Papier, 9,5 x 12,5 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.12.2020 - 15:01

Cena:
EUR 280,-

Hans Enzinger *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online