Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069811/0001

Anton Perko

(Schloß Purgstall 1833-1905 Ragusa) Der Tempel von Baalbek im Libanon, signiert A. Perko, Bleistift auf Papier, auf Karton kaschiert, 22 x 35,2 cm, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.12.2020 - 15:02

Cena:
EUR 900,-

Anton Perko

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online