Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070562/0003 -

Künstler 19. Jahrhundert

An der Küste bzw. Schiff im Trockendock, rückseitig alt bezeichnet, Öl auf Holz, je 6,5 x 14,5 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.12.2020 - 15:03

Cena:
EUR 1.480,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online