Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071144/0004 -

Carl Goebel

(Wien 1824-1899) Kinder beim Angeln, signiert Goebel, Aquarell auf Papier, 21 x 28 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.12.2020 - 15:05

Cena:
EUR 590,-

Carl Goebel

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online