Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071151/0009

Franz Nowak *

(Wien 1885-1973) Stillleben mit Büchern und Halskette, signiert Franz Nowak,, Öl auf Holz, 24 x 18 cm, gerahmt, verglast (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.12.2020 - 15:06

Cena:

Franz Nowak *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online