Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071537/0003

Leopold Fischer

(Wien 1814-1860) Bildnis eines Mädchens, signiert L. Fischer, Aquarell auf Papier, 25 x 18 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.12.2020 - 15:09

Cena:

Leopold Fischer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online