Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071608/0002

Österreich um 1820/30

Bildnis einer Dame mit Masche im Haar und schönen Hängeohrringern, im Hintergrund ein Kurbad, Aquarell auf Elfenbein, 8,2 x 7,8 cm, gerahmt, beschädigt (berieben), (Hu)

Unterliegt dem Artenschutz (ASA).

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.12.2020 - 15:10

Cena:
EUR 390,-

Österreich um 1820/30

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online