Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072084/0001

Künstler um 1900

Barocke Tanzszene, Ölskizze, Öl auf Karton, 22 x 18,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.12.2020 - 15:13

Cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online