Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072129/0003

Balthasar Wigand Nachfolger/Follower

(1770-1846) Krankenhaus der Wiener Kaufmannschaft auf der Türkenschanze, betitelt, signiert EH Colbinger, Aquarell auf Papier, 7,5 x 4 cm, Passep., gerahmt, dazu: ein kleines Aquarell, Park, signiert H. Jüngling, gerahmt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.12.2020 - 15:13

Cena:
EUR 550,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online