Jan Gaijkema
(Heemstede 1798-1875 Leiden) Obststillleben mit Nelken, signiert, datiert J. Gaijkema ft. 1827, Öl auf Holz, 26 x 33 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
22.12.2020 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 830,-
- Cena:
EUR 830,-
Jan Gaijkema
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder Kleinformate | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.12.2020 - 15:14 |
Prohlídka: | online |