Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072330/0001

Jan Gaijkema

(Heemstede 1798-1875 Leiden) Obststillleben mit Nelken, signiert, datiert J. Gaijkema ft. 1827, Öl auf Holz, 26 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.12.2020 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 830,-
Cena:
EUR 830,-

Jan Gaijkema

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder Kleinformate
Online do: 22.12.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online